Arama Önerileri
  Kategoriler
   Hakkımızda
   Öterdayı, 1980 yılında Konya’da Bay, Bayan ve çocuk giyimi olarak piyasaya ilk iş adımlarımızı atmayla başladı. Pazardaki deneyim ve profesyonelliği çalışma hayatına tam yansıtan Öterdayı, 1995 yılında mayo ve iç çamaşırı sektörüne de adım atar. Mayo ve iç çamaşırı sektöründe ismini kalite ve güvenle duyuran Öterdayı, ürün satış portfolyosuna 2000 yılında haşema ürünlerinide yerleştirir. 
   2005 yılına gelince Öterdayı iş stratejisini değiştirerek, ürün yelpazesinden bay, bayan ve çocuk giyim grubunu çıkarıp mayo, bikini, haşema ve plaj aksesuar ürünleri satışını devam ettirir. 
   Stratejik iş planı değişikliğiyle 2010 yılına kadar sektörde ülkenin en önemli firmalarından biri olma unvanına layık olur. 1980’den bu yana sektörde ismini kalite ve güvenle bağdaştıran öterdayı, müşterilerini ihtiyaç ve sorunlarını göz önünde bulunduran bir firmadır. 
   Öterdayı firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden iç giyim, pijama, eşofman, şort, kapri, mayo, bikini, haşema, plaj aksesuarları, gözlük, bone, simit, kolluk ve plaj havlusu gibi tatilde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
   Yorumlar
   BUGÜN TESLİMSeçili ürünlere gün içerisinde sahip olma fırsatı.
   KARGO BEDAVASeçili ürünlerde standart kargo bedava.
   KOLAY İADE14 gün içerisinde cayma hakkı.
   GÜVENLİ ÖDEMEDünyanın en popüler ve güvenli ödeme yöntemleri ile ödeme.